Meble

które znajdziesz w naszym Showroomie

Meble BLANCHE to wygoda, wysoka jakość i troska o naturalne środowisko. W naszej ofercie znajdują się meble tapicerowane jak np. sofy, łóżka, fotele i pufy oraz eleganckie stoliki kawowe. Ukraińska marka meblarska, która powstała w 2007 roku, dziś jest doceniana przez klientów w całej Europie. To zasługa oryginalnych projektów, wysokiej jakości materiałów oraz funkcjonalności.

Sprężyste, miękkie a zarazem wytrzymałe siedzisko i oparcie to największy atut każdego mebla tapicerowanego. Dlatego meble BLANCHE posiadają wypełnienia z pianki poliuretanowej, a w wybranych modelach jako dodatkowy wypełniacz używany jest puch gęsi i pierza oraz w pełni antyalergiczny puch syntetyczny. Z myślą o każdym kliencie w ofercie marki znajdują nię zarówno niewielkie 3-osobowe sofy idealne do mniejszych pomieszczeń jak i duże sofy dostępne w systemie modułowym do samodzielnego konfigurowania. Nowoczesny look oraz wysoką jakość tapicerki gwarantują sprawdzeni dostawcy materiałów obiciowych z Belgii, Włoch, Turcji i Polski. Olbrzymi wybór barw i struktur sprawia, że sofa lub fotel BLANCHE będzie prawdziwą ozdobą każdego domu.

Meble

do domu i biura
meble_showroom_elektronowa_blanche
meble_showroom_elektronowa_blanche
meble_showroom_elektronowa_blanche
meble_showroom_elektronowa_blanche
meble_showroom_elektronowa_blanche
“Konstrukcja mebli BLANCHE bazuje na sklejce brzozowej klasy E1 oraz w zależności od modelu – buku, dębię, sośnie i jesionie. Do wykonania elementów dekoracyjnych służy aż 30 różnych rodzajów drewna w tym m.in: palisander, merbau, tytoń i inne.”
Robert Piętka

Partnerzy

Poznaj marki mebli, które z nami współpracują

Meble

Poznaj wszystkie marki, które współpracują z naszym Showroomem

Liczą się detale

Nowoczesne stoliki kawowe wykonane są głównie z połączenia eleganckiego metalu z naturalną okleiną jesionową. Ta połączenie sprawia, że będą komponować się zarówno z wnętrzem loftowym, klasycznym czy glamour.

Wykwalifikowana kadra Showroomu Elektronowa posłuży radą w zakresie doboru odpowiednich mebli do każdego domu i potrzeb mieszkańców.

Chcesz rozpocząć współpracę?

© Showroom Elektronowa. All rights reserved.
Powered by Michał Matysiak Marketing.