Strefa Architekta

Zasady współpracy partnerskiej
z Architektami / Projektantami

Atrakcyjne warunki współpracy

Jako Showroom wnętrzarski z bogatym doświadczeniem w sprzedaży produktów związanych z aranżacją wnętrz, oferujemy atrakcyjne warunki dla architektów i projektantów wnętrz, którzy zechcą z nami współpracować. Nasi partnerzy mogą liczyć na fachowe doradztwo przy doborze produktów oraz atrakcyjne ceny, zależne od wielkości zamówienia. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania, dlatego w przypadku projektów o szczególnych wymaganiach, proponujemy dostosowanie oferty do konkretnych potrzeb. Współpracując z nami, architekci i projektanci mogą liczyć na stałe źródło najnowszych informacji na temat nowych trendów w aranżacji wnętrz, a także na bieżące informacje o nowych produktach i promocjach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą współpracy partnerskiej zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły i ustalimy warunki współpracy.

Jednak to nie wszystko…

Showroom Elektronowa chce pomagać Architektom i Projektantom w rozwiązywaniu codziennych problemów i ułatwiać zawodowe obowiązki – dlatego min. oferujemy możliwość wysyłki próbek kurierem bezpośrednio do pracowni, lub na teren inwestycji klienta.

Organizujemy także szkolenia z zakresu social media, prowadzenia biznesu czy stylizacji sesji zdjęciowych. Dzięki temu nasi partnerzy mogą zdobyć cenne informacje z innych dziedzin, które pomogą im w prowadzeniu własnej firmy oraz pozwolą skutecznej promować swoją pracę i projekty.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą szkoleniową lub chcą skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i doradztwem we wszystkich aspektach związanych z aranżacją wnętrz.

Modele 2D i 3D naszych mebli

© Showroom Elektronowa. All rights reserved.
Powered by Michał Matysiak Marketing.