Tapety

które znajdziesz w naszym Showroomie

Blady jak ściana? To nie u nas! Showroom Elektronowa to tapetowe centrum dowodzenia. Mamy wszystko, co sobie wymarzysz, a może nawet więcej.

Na tapetach znamy się jak mało kto, więc selekcja marek jest mocno przemyślana, by prezentować światowe trendy z tapetowego rynku. Dlatego znajdziesz u nas niepowtarzalne tapety do salonu, tapety do kuchni i łazienki. Tapety na wymiar, w kształcie koła, a nawet z własnego zdjęcia. Tapety w stonowanych barwach dla introwertyków i bardzo ekstrawaganckie wzory dla odważnych.

Tapety i murale

do wewnątrz i na zewnątrz
tapety_showroom_elektronowa
tapety_showroom_elektronowa
tapety_showroom_elektronowa
tapety_showroom_elektronowa
tapety_showroom_elektronowa
“Oferujemy tapety do zadań specjalnych jak np. do pomieszczeń o wysokiej wilgotności, forniry kamienne i powłoki do wykończenia elewacji zewnętrznych. Uzupełnienie naszej oferty stanowią akcesoria i chemia do montażu i pielęgnacji tapet. ”
Maciej Kussy

Profesjonalne doradztwo

Profesjonalnie doradzimy w zakresie doboru tapety do wnętrza i powierzchni. Pracują dla nas najlepsze ekipy montażowe z Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu tapet na trudnych powierzchniach i o skomplikowanych printach. Działamy z troską o detale, dokładnie i terminowo.

Chcesz rozpocząć współpracę?

© Showroom Elektronowa. All rights reserved.
Powered by Michał Matysiak Marketing.