Profesjonalne rozwiązania

na wyciągnięcie dłoni

1
Zapewniamy profesjonalistów z zakresu
doradztwa oraz wykończenia wnętrz
2
Pomożemy Ci stworzyć indywidualną
koncepcję projektu wraz z planem zakupów
3
Dostarczymy Ci pełne zamówienie
i pomożemy z montażem

Najczęściej zadawane pytania / FAQ

Czy możliwy jest bezpośredni zakup produktów w Showroomie?
Tak, w naszym Showroomie możliwy jest bezpośredni zakup produktów. Oferujemy szeroki wybór podłóg, mebli i tapet, które można zakupić na miejscu. W razie potrzeby nasi pracownicy służą fachową poradą i pomogą dobrać odpowiednie produkty.
Czy Showroom przeznaczony jest tylko dla architektów?
Nie, nasz Showroom jest przeznaczony dla wszystkich klientów zainteresowanych aranżacją wnętrz. Zarówno osoby prywatne, jak i architekci czy dekoratorzy znajdą tu wyselekcjonowane materiały oraz wysokiej jakości usługi serwisowe poparte długoletnim doświadczeniem na polskim rynku wykończenia aranżacji wnętrz.
Jak można rozpocząć współpracę partnerską?
Jako Showroom wnętrzarski z bogatym doświadczeniem w sprzedaży produktów związanych z aranżacją wnętrz, oferujemy atrakcyjne warunki dla architektów i projektantów wnętrz, którzy zechcą z nami współpracować. Nasi partnerzy mogą liczyć na fachowe doradztwo przy doborze produktów oraz atrakcyjne ceny, zależne od wielkości zamówienia. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania, dlatego w przypadku projektów o szczególnych wymaganiach, proponujemy dostosowanie oferty do konkretnych potrzeb. Współpracując z nami, architekci i projektanci mogą liczyć na stałe źródło najnowszych informacji na temat nowych trendów w aranżacji wnętrz, a także na bieżące informacje o nowych produktach i promocjach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą współpracy partnerskiej zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy szczegóły i ustalimy warunki współpracy.
© Showroom Elektronowa. All rights reserved.
Powered by Michał Matysiak Marketing.